Opinie uczestników

Nie wiesz, czy dołączyć do grona uczestników KIS? Przeczytaj opinie osób, które brały udział w naszych kursach i warsztatach! 

 

 

Robert, 46 lat: „Bardzo się cieszę, że mogę uczestniczyć w zajęciach KIS „Leonardo”. Zajęcia dają możliwość bycia w grupie (zwłaszcza j.angielski), możliwość kontaktu, dialogu – nauki, co jest zupełnie inne od nauki samodzielnej. Przede wszystkim mobilizacja do uczestnictwa w zajęciach, ponieważ widzę, że bardzo dużo wiedzą i nie jestem sam, spotykam się z ludźmi, którzy mają podobne problemy i tak mobilizuję się do aktywności wśród grupy. Zajęcia są bardzo ciekawe i mobilizują”.

 

 

Paweł, 34 lata: „Możliwość zwiększenia kompetencji społecznych; możliwość podnoszenia kwalifikacji; możliwość korzystania z różnych kursów.”

 

 

Jani: „Uczestnictwo w KIS „Leonardo” poszerza horyzonty wiedzy. Daje również możliwość w komunikacji społecznej , otwarcie się na nowe przyjaźnie.”

 

 

Teresa, 44 lata: „Dodatkowa wiedza, poznanie rozszerzonego języka, poznanie ciekawych osób.”

 

 

Kobieta, 50 lat: „Uczestnictwo w KIS przede wszystkim daje możliwość spotkania osób w podobnej sytuacji, dzięki czemu dzielimy się swoimi doświadczeniami uczymy się od siebie nawzajem. Możliwość korzystania z zajęć języka angielskiego, kursu komputerowego, „Okiem rekrutera”, warsztatach z psychologiem daje uczestnikowi poznania nowych wiadomości, rozwijanie umiejętności dzięki czemu łatwiej i lepiej można znaleźć swoje miejsce na rynku pracy.”

 

 

Jacek, 33 lata: „Uczestniczę w Klubie dopiero pierwszy tydzień, dlatego trudno mi jeszcze powiedzieć coś konstruktywnego Jak na razie zidentyfikowałem kilka błędów w swoim CV! Dzięki!”

 

 

Małgorzata, 45 lat: „Ja cieszę się z możliwości brania udziału w zajęciach językowych i foto.”

 

 

Krzysztof, 40 lat: „Możliwość uczestnictwa w zajęciach (poszerzenie wiedzy z nauki języka i pakietu Office), ale też kontaktu z ludźmi – innymi osobami, co dla mnie jest równie ważne)."

 

 

Wojtek, 50 lat: „Poszerzenie wiedzy na temat przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej, przedstawienia siebie, sposobów szukania pracy, radzenia sobie na rynku pracy.”

 

 

Piotr, 39 lat: „Większe umiejętności w sposobie znajdowania pracy, pisania CV. Dzięki uczestniczeniu w kursach wzrasta moja atrakcyjność na rynku pracy. Poznanie nowych ludzi i wysłuchanie innych opinii, większe otwarcie się na otoczenie.”

 

 

Zbigniew, 35 lat: „Uczestnictwo w klubie daje mi szansę poznać ciekawych ludzi, nauczyłem się współpracy w grupie. Podnoszę moje kompetencje społeczne oraz językowe.”

 

 

Mężczyzna: „Bardzo dużo daje mi nauka języka angielskiego. Podoba mi się sposób prowadzenia zajęć. Zajęcia komputerowe też były bardzo dobre.”

 

 

Anonim: „Polepszenie kwalifikacji zawodowych, nauka języka angielskiego i inne kursy”.

 

 

Anonim: „Odnaleźć się na rynku pracy; podnieść swoje kwalifikacje; poznanie ludzi w podobnej sytuacji; pomaga w przygotowaniu i szlifowaniu swego wizerunku na nowo”.

  1. Robert, 46 lat: „Bardzo się cieszę, że mogę uczestniczyć w zajęciach KIS „Leonardo”. Zajęcia dają możliwość bycia w grupie (zwłaszcza j.angielski), możliwość kontaktu, dialogu – nauki, co jest zupełnie inne od nauki samodzielnej. Przede wszystkim mobilizacja do uczestnictwa w zajęciach, ponieważ widzę, że bardzo dużo wiedzą i nie jestem sam, spotykam się z ludźmi, którzy mają podobne problemy i tak mobilizuję się do aktywności wśród grupy. Zajęcia są bardzo ciekawe i mobilizują”.